Čtvrtek - 22.2.2007

22. února 2007 v 17:10 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
Smradi malý. Ono to vypadá jako nevinný a roztomilí dítko, a může se na to člověk zlobit? Jo, může! Jinak to nejde, tyhle zmetci potřebujou pár ran holý a trochu proplesknout, aby jim došlo, že tohle se nedělá. A už vůbec né nám, teda mě.
Když tak nad tím přemýšlím... stalo se to před školou. Jako každý den jsme spolu s Nikčou mířily na zastávku. Čtvrťáci se tam mlátily mucholapkou (ohromně vtipný, haha). Vlastně jsem se nad tím nijak nepozastavovala - proč taky. Jsem zvyklá i na horší a trapnější hry. Když jsme byly od školy vzdálené asi 300 metrů ti "mucholapkáči" šli k nám. Opět - nijak mě to nevzrušovalo, až do té chvíle (nebudu to napínat, stejně všichni víte, co se stane), než ta mucholapka přistála i na mě. To už byl vrchol. Rozběhla jsem jsem se za tím vyníkem, ale naneštěstí se mi schoval. Při běhu jsem si navíc omylem mucholapku přilepila i na kalhoty. Vřelo to ve mě (nedivte se) a protože jsem potřebovala na někoho tu mucholapku lípnout, aby ze mě ten vztek vyprchal začala jsem hledat oběť. A v tom jsem uslyšela smích. Sice to nebyl smích toho viníka, ale kdokoli se mi směje je mím nepřítelem. A tak jsem to lípla na jinýho haranta a bylo. Když přiběhl ten, co to původně hodil na mě udělala jsem ze sebe děsnou drsňačku a začala mu vyhrožovat.
Na zastávce jsme je potkaly znova, dost zřetelně jsem slyšela: ,,Dej jí to do vlasů!", tak to ne! Na bundu to ještě zkousnu, ale ve vlasech! Ani náhodou. Tak jsem se k nim otočila a byla jsem jako děsně drsná (xD): ,,Haranti malý, já to slyšim! Jen si zkus mi to dát do vlasů, nebo se mě jenom dotknout a já tě zejtra ve škole zmlátim a všechny, co se budou smát taky! Jen počkej!", chvíli bylo hrobové ticho... pak jsem zase promluvila: ,,A držte se od nás dál, protože jestli se jen přiblížíte podám si vás taky, smradi". Jj, vím, jsem na ty děti zlá... ale já nejsem moucha. Navíc to na ně platilo - už nás nechali napokoji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saboušek Saboušek | 22. února 2007 v 20:44 | Reagovat

Já jsem na ty malý smrady ještě horší.. buď v klidu.. xD

2 genca genca | 5. dubna 2007 v 22:47 | Reagovat

na ně to je potřeba:-) dobře děláš:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama