14.3.07 - Prosezeno ve škole

14. března 2007 v 19:30 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
Je to nezvyk, sedět zase ve škole a učit se. Ale navzdory k tomu, že jsem tam těch třináct dní nebyla, jsem to zvládla celkem dobře.
Docela mě překvapilo, že krom spolužáků - skoro - nikdo nevěděl, kde jsem byla. Na zemáku mi třídní řekla: ,,Ty ses ale hezky opálila, na těch horách." To mě celkem rozesmálo. Za prvé jsem byla na horách naposledy před 2 lety a za druhé... no, radši tu nebudu komentovat. Když jsem pak na schodech míjela naši přirodopisářku zaptala se mě, jestli jsem byla nemocná... když jsem jí řekla, že jsem byla v Egyptě hned to začala rozmazávat - ,,No, já jsem si říkala, že jsi nějaká opálená...!" Určitě! xD. Až nakonec mě překvapila učitelka na ájinu a češtinářka. Obě totiž řekly něco v tom smyslu, že jsem byla na dovolené, asi v Egyptě, že? No, a ostatní učitelky se už nezajímaly, proč jsem chyběla... :P
Trénink už nebyl taková pohádka, běhali jsme 2x 500m a 1x 250m... asi je blbý, že to říkám, ale já jsem fakt myslela, že se tam "zebliju". Po prvním běhu, který jsem uběhla za celkem obstojný čas jsem už myslela, že padnu, pak ovšem přišel další běh a mě se dokonce obrátil i žaludek. Asi né nadarmo Víťa říká, že nemáme před tréninkem jíst ty bombóny. Druhý běh na 500m už jsem odflákla, vyklusala jsem to, a hned mi bylo líp xD.
Před odjezdem domů jsem se ještě s mamkou stavila ve městě a koupila si nový boty. Když jsme pak společně jeli domů zavolala mamce kamarádka, která s náma byla v Egyptě, ona má 20-ti letou dceru a 14-ti letýho syna. Když domluvily zeptala jsem se mamky jako vždy, kdo a proč volal. No, řekla mi všechno o čem mluvily, až se dostala k tomu, že ta jedí dcera si psala na internetu s kamarádkou a popisovala jí, jaké to bylo v Egyptě... prý v té chvíli ta její mamka přišla do pokoje a viděla jí, jak brečí. Pazději zjistila, že je to kvůli tomu, jak si vzpoměla na Egypt. Chtěla být zase tam... Myslela jsem si, že je nenormální, že jsem byla oprvní den pro příjezdu stále smutná... ale už vím, že to normální JE. Všichni, co jsme byli v Egyptě to cítíme stejně - stýská se nám po těch lidech, po tom klidu... prostě po všem. A i když je to teď už mnohem lepší, než když jsem přijela, stále cítím určitou lítost, když o Egyptě píšu... ach jo. Stýská se mi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haninka12 Haninka12 | Web | 14. března 2007 v 21:12 | Reagovat

To bude dobry, neboj :)

2 genca genca | 5. dubna 2007 v 22:41 | Reagovat

já takhle odnáším když od nás odjížděj třeba mý kamarádi.Konec svojí oslavy jsem málem nezvládla,jak se mi stejskalo.Až teď po třech tejdnech je to už úplně dobrý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama