Duben 2007

Nestíhám, nestačím...

19. dubna 2007 v 21:33 | Eliwera |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Hrůza, denně si musim psát tak 5 taháků xD takže vůbec nestíhám. Ale nemám se zač omlouvat, ne? :)
ps: www.muj-svet.eu - kuk! :)

17.4.07 - Zlobivá holka... jsem já!

17. dubna 2007 v 19:06 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
Nikdy, ani v první třídě, se mi nedařo být vzorná. A od té doby, co chodím na novou školu na mě ještě k tomu dolehla puberta a... to ty poznámky lezou prostě samy. Jsem drzá, moc hlasitá, provokuju atd atd... ale ty učitelky taky nejsou úplně normální, nebo jo? :-O
Tak jo, stalo se to o přestávce. S Nikčou jsme nohama posouvali naší lavici, posouvali a posouvali až do kluků, co seděli před náma. Byla to děsná sranda, jak jsme je lavicí tlačili k jejich lavici xD, ale pak se jeden z nich naštval, do lavice strčil a bum, lavice spadla. Samozdřejmě se hned všechny učitelky seběhli u dvěří a koukali xD. Nakonec ta nejhorší z nich, mezi náma Káně (jak jí říkáme) vstoupila dovniř. A hned ty kecy, no znáte to: ,,Kdo to byl?". Koukala samozdřejmě na nás, protože, to byla naše lavice. My jen řekli, že my ne a dál jsme mlčeli. Když se učitelka dožadovala pravdy a chtěla od nás vědět, kdo to byl jen jsme jí řekli, že nebudem práskat, ať se dotyčnej přozná sám :D. Samozdřejmě nás za to seřvala (omg), ale ten kluk se nakonec přiznal. Učitelka vyjekla a pozvala si ho do kabinetu. Za pět minut přišla i pro nás. Hned se ptala, proč jsme na ně tu lavici strkali atd. Nakonec dala poznámku pouze nám, prý Ondráškovi věří a tak dále a tak dále. Jo, když mi kluci zlomili v 6 třídě prst bylo to v pohodě, nikdo nedostal ani poznámku, pak mi jen strkáme na kluky lavici, oni jí strčej a spadne, ale poznámku máme my! Prý nás učitelka už dlouho pozoruje - prej zlobíme furt! Já neříkám - jsem drzá a tak, ale o přestávce většinou jen sedim a kecám s Nikčou, maximálně jdu na hajzl. Tak co to ta učitelka mele? To je na pěst, todleto. Ale co, neřešim! Blbá poznámka, no xD. Pak ještě jiná učitelka - co vůbec nevěděla o co go tak na celou třídu začala řvát, že by všem navrhla 2 z chování a že dojde za naší třídní a o našem zlobení jí řekne. Zejména o nás s Nikčou. Tak ať, až bude učitelka na třídničký řeknu jí, jak to doopravdy bylo, stejně na to hned zapomene.
Hele, já prostě nejsem ta "vlezdoprdelka", šptka co se každou přestávku učí a vzorňačka! Mě takovej život prostě neba! Ale ať do toho učitelky laskavě nepletou známky! Chování je jedna věc, ale se známkováýním předmětů to snad nená mít nic společného ne?
Hele, lidi já už nemůžu xD. Já z tý školy jednou umřu. jsem tak děěěsné nevychovaná xD.

Zase novej design.

14. dubna 2007 v 19:45 | Eliwera
Já vím, že už jsem s tim měněním trapná, ale... ale... no já jsem říkala, že se mi tamten moc nelíbí (jupí, mám vymluvu). A taky jsem říkala, že ho hned změním (bod pro mě). Vracím se k černé! Je stejně nejlepší. A už mě ani nezajímaj vaše názory na vzhled blogu, protože teď se mi prostě líbí <3. Dala tsek jiné písmo, super pozadí příspěvků (dělala jsem sama xD), hezký celkový pozadí a krásný logo xD. Hele, člověk se musí někdy pochválit, ne?
Prostě - tenhle se mi líbí. Je to můj 1. design na tomto blogu, který se mi líbí. Fakt :). To písmo sice trochu svítí a celkově je to nedokonalý, ale... mě se prostě líbí. Ikdyž očekávám, že vám asi ne xD

Teď mi došlo, že je jaro.

14. dubna 2007 v 11:27 | Eliwera |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Teda, vim to už dlouho, ale až teď mi došlo, že je fakt hezký jaro. Zrovna včera, když jsem jela do města mi došlo, že mi je docela velký vedro. A to je teprv duben. Já se těšim na léto, budu doma u bazénu, yeeeah. Ale ze všeho nejvíc se těšim na... Francii <3. Budeme poblíž Saint Tropez. Vlastně na stejné pláži, ale jakoby naproti, ale né úplně... no, neumi popisovat, ale rozhodně se tam půjdeme podívat. Nejedu tam s rodiči, ale díky rodičům - je to totiž školní výlet. Teda - kdo si to zaplatí, jede, ostatní budou normálně ve škole. Jedeme prvního června a budeme tam do desátýho. Původně jsem vlastně ani neměla jet, ale pak se to nějak vyvrbylo, Nikče to rodiče taky dovolili v autobuse se uvolnilo místo... a tak prostě jedeme. Jako jsem minulej rok jela do Chorvatska :). Navíc jedeme s nejlepšíma učitelkama na škole a budeme bydlet každej ve vlastní "chatce" se zahrátkou a stolečkama. Moře bude asi 150 m od nás... jídelna taky... bože, já už chci jet.

Středa, Čtvrtek, Pátek

13. dubna 2007 v 17:24 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
11.4.2007
Do školy jsem přišla poze na první dvě hodiny, pak byla laťka. Teda, byl to zase strašnej stres... nemám ráda tu atmosféru před závoděním a tak. Naknoec jsem ale byla k mému překvapení druhá (120m - není to moc) a tak jsem si domů odnesla diplom (né kecám, hovada, nedávali) a Kinder Bueno. :-P. Pak jsem šla k Nikče kouknout se na ten úžasnej klip, kterej jsme natáčeli jako úkol na Hudebku. Omg! Já to nemohla vidět... ty náušničky, šatičky a ten náš tance xD. Se nám budou všichni ve třídě smát, ikdyž: vo to de xD.

12.4.2007
Takže, včera jsme byli ve škole pouze na matiku a pak nás čekalo kino. Doufala jsem, že pojedeme obědnaným autobusem, ale né. Samozdřejmě jsme šli na MHáDéčko. Ti přemýšlovější z vás si jistě dovedou představit, jaké to bylo, když se celá 7C, 6C, 6B a 6A nanominuje do autobusu. A těm inteligentnějším dojte, že to prostě NEJDE a navíc vzhledem k tomu, že na "fascinující" dokument o Austrálii jeli tou samou pět a dvacítkou ještě jiný školy. Samozdřejmě jsme museli my, jako starší, pustit šetťáky jako první, takže jsme čekali na další autobusu. "Zábava", to vám teda povim. Kdyby byla ve škole alespoň Nikča (nej kámoška), tak se to dá, ale ona se mnou byla jen Nikol. Furt do mě něco hustila, tak jsem si radši vzala MP4 a šla poslouchat :D.
Kino nakonec docela šlo a hlavně => Nebyla škola.

13.4.2007
Trojka z matiky, dvojka z ájiny, neplacená brigáda, při které jsme museli uklízet školu atd...
Sry, ale už se mi nechce psát xD


O závislosti na netu po třetí

10. dubna 2007 v 14:39 | Eliwera |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Tak jsem o tom zase přemýšlela, ano kamarádi mi říkali, že to bolí, ale já je neposlechla a přemýšlela dál. xD

10.4.07 - Zase škola? Noa?

10. dubna 2007 v 14:30 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
Ze školy a se nám pomalu stává diskuzní kroužek. A co? Koho by byvilo sedět celej den ve škole a poslouchat ty kecy učitelek? No mě teda ne. Je mi jedno, že sedim třeba na úplně jinym konci třídy, než Nikča, tím, že nás přesaděj si to učítelé jenom zhorší - budeme na sebe křičet. A kdyby ani to nevyšlo, pořád mám vedle sebe souseda, se kterým se dá kecat. V tý chvíli je mi jedno, jestli je to kluk nebo holka, o hodinách se nedělíme a na přátele a nepřátele, to jsme prostě jedna třída proti učitelce. No, to možná přehánim, ve skrytu je ten debil stále debilem a kráva krávou (hezké "přezdívky", že?), ale... je to o něčem jinym :).
Když už jsem tak hezky zaběhla do toho školního tématu. Dneska to docela šlo. Myslím ve škole. A co, že jsme psali neohlášenou písemku z Fyziky? Svět se nezboří. Stejně tak je mi jedno, že jsem dostala poznámku, za to, že si nepíšu látku i to, že mám trojku a ájiny. Dneska je mi všechno jedno. No, tak úplně jedno ne, ale na poznámky jsem zvyklá (to se mám teda čim chlubit :-/) a jedna trojka z ájiny mě nazabije. Stejně mám jinak jedničky, z ájiny, teda, z ostatních předmětů ne. Noa? Já už to neřešim xD. Né, zas tak lhostejná nejsem, ale... proč si kazit tak nádherný den, doma jsem o hodinu dřív než obvykle, venku je teplíčko... co víc si přát? Už vím... Laťku! Né laťku jako laťku (omg), ale soutěž. Velikonoční laťka, to je ten důvod, proč jdu zítra do školy jen na dvě hodiny a pak makám na soutěž ve skoku vysokém, tedy na Laťku. Pochopitelně tam nejdu jenom já, ale všichni atletikáři z naší třídy a taky pár lidí, co sice v životě neskákali do výšky, ale chtěj se ulejt ze školy xD. To bude zase stres. Na tý soutěži... už teď se mi klepu kolena, fakt. A co teprv na těch závodech? Jestli neskočim víc jak 115 cm jsem mrtvá. Ja tu stodvacítku prostě musim dát, protože jedna spolužečka, asi o hlavu větší než já, na mě furt "machruje", že skáče 120cm běžně, já jsem to teda taky už jednou skočila (na minulejch závodech), ale teď, když se mi to povede, to prostě bude... no... přijdu k ní a řeknu, jaktože jsem skočila víc než ona, když říkala, že jí vejška jde. Umh, radši nebudu nic plánovat, protože stejně tolik neskočim, páč to bude venku a na tom blbim doskočišti, kde mi to nejde... a co, aspoň se uleju ze školy... :D


Velikonoce? Né děkujem, nepotřebujem.

9. dubna 2007 v 12:57 | Eliwera |  Moje životní cestička, den po dni
Protože bych byla velmi nerada, aby tu někdo dostal klepavku, záchvaty pocení a jiné příznaky absťáku (umh, sama sice nechnápu, jak se na debilních kecech dá vybudovat závislost) přidávám další článek. To by snad na úvod stačilo.
Mimochodem, dnes jsou Velikonoce, že? Musim přiznat, že mě to fakt nebere. Vánoce, jo to jo... ta atmosféra, jídlo a v neposlední řadě i dárky, to je o něčem jinym, ale ty další křesťanský svátky - no nic pro mě. Moje sestřenka je asi teď momentálně v kostele (nebo co dělají věřící na Velikonoce?) a já? Možná každá normální holka nadšeně čeká na koledníčky, ale já teda rozhodně ne. Vajíčka, ty mě barvit bavěj, takže jako každej rok jich máme plnou mísu, ale na zaklepání těch malejch harantů už ani nereáguju. Musím říct, že už se těch pomláskáčů u dveří vystřídalo dost. A co udělám, když zabouchaj? Schovám se na sedačku. Fakt nemám chuť na to, aby mě někdo šlehal přes prdel. Proč to zbytečně hrotit, že? A navíc, když chtěj jít sem, tak ať si najdou zvonek. Nemám ráda Velikonoce, už jako malá jsem se bála, až přijdou kolednící, nikdy jsem totiž nevěděla, jak se jim mám nastavit, aby mě mohli sešlehat. A navíc mi to stejně přijde dost pošahaný - přijde kluk, seřeže mě a já mu za tom mám ještě dávat sladkosti a vajíčka? To uhád... Prostě si to snim radši sama, nerada se dělim :). Sečteno a podtrženo (jak by řekla naše učitelka na češtinu) na Velikonocích jsou nejlepší Velikonoční prázdniny... nebo ne? Je to tím, že nevěřím v Boha...? Možná bych to pak víc prožívala... jenže já v něj věřit nechci... sestřenka říká, že mám jít do kostela, alespoň na svátky, abych se očistila ze svých hříchů... no, pak už bych to nebyla já, lidi, já jsem hříšník, jsem zlá a vždycky budu. A Bůh mě nezastaví, beztak, kdyby byl, což není, je dost zlej, nemyslíte? Proč zabíjí čerstvě narozené děti... proč jsou na světě vrazi... proč? Protože zem neřídí Bůh, ale lidé... nebo snad ne? Umh, každej má na to svůj názor :P
(avatar nekopčit, dal mi hroznou práci, dělala jsem ho !půl! minuty)

Závislost na internetu

6. dubna 2007 v 19:33 | Eliwera |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Na jedné stránce jsem narazila na humorný článek o závislosti na netu, kde bylo i přiřazeno 10 důkazů o závislosti. Tak mě napadlo, že to dám na blog, ale najdu k tomu ještě pár těch vtipných důkazů. Jak jsem tak Googlila vyplivlo to na mě i jednu, mě již známou stránku, kterou jsem zhruba před měsícem četla... tam se sice ukrýval onen hledaný humorný článek, ale i tři zoufale nehumorné... Ty tři jsem spojila v jeden... a tady to máte

Nový vzhled

6. dubna 2007 v 11:51 | Eliwera
Hmmm... nějak se mi nelíbí, bojím se těch barviček xD.
Mno nic, jen prostě oznamuju, že mám nový design.
Edit: Začíná se mi čím dál tím víc hnusit, asi udělám jinej... zítra, možná... :)
Edit2: Takže jsem to upravila. Pozadí článků žluté a okraje modré... toho bílého panáčka z rohu jsem přesunula do leva do zázhlaví. :)... Snad už to není moc bílé xD

Heh... závislost?

5. dubna 2007 v 17:36 | Eliwera |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Já nevím, co všichni máte poslední dobou s tou závislotí. Je hezký počasí a já jen sedim u počítače. Zrušim blog a budu chodit víc ven.
Já jsem kvůli tomu taky jednou zrušila blog... heh. Na 3 dny. Stejně jsem na počítač chodila furt stejně, tak co? Blog přeče není povinost, né? xD Šmarjá. Mimochodem, na blogách teď koluje článek od jistýholky, která píše, že kvůli blogu zanedbávala svůj reálnej svět atd. Prý místo toho, aby se s něčím svěřila kámošce napsala to na blog. Já nevim... já to tak teda nevidim. Normik něco řeknu kámošce, mamce a až pak to napíšu na blog. Chudák blog za vaši "závislost" nemůže. Jo, já sama jsem si myslela, že ano, ale u netu jsem stejně seděla furt stejně. Blog je vlastně jen náhodný koníček, místo, kam napíšu, když je čas :P. Nu, závislost se prý projevuje, když člověk svůj "internetový život" tají lidem z blízkého okolí. Tak to se mě taky netýká. Já svůj blog ukážu klidně všem. Například moje kámoška, ta už má přečtený snad všechny články. A co jako? Co tam přečte, jen co, co jsem dělala v sobotu? Noa? :D. Taky jsem jí ukázala blogy ostatních, nad některými zůstaval rozum stát... i jí... prostě takhle: já na netu závislá nejsem a na blogu už vůbec ne, takže ani nevim, proč píšu tenhle stupidní článek. :D

Ehm...

5. dubna 2007 v 13:39 | Eliwera
Chtěla bych se omluvit, že moc nepíšu, ale tohle spolu s krásným počasím mi teď krade čas na blog :). To, co vidíte pod okazem je můj web. Nebojte, já se nestěhuju, jen zkouším jaké to je psát na web (pomocí RS, pochopitelně). Takže tam najdete v současné době pár článků z mého života atd, ale nebojte, co nevidět je buď přesunu sem, nebo je nechám tam, ale budu psát zase hlavně sem.
Snad je to jasný. Takže prozatím omluvte moji nízkou aktivitu, na tomto blogu :)