Asi jsem se změnila...

22. dubna 2008 v 16:35 | Eliwerka ^^ |  Blah blah aneb Eliwerky kecy
Dnes jsem se chtěla učit :D. Takže jsem zapla počítač, abych si pustila k tomu písničky a dala jsem se do čtení látky. Jenže mi to nějak nedalo a zkoukla jsem i blog... a nějak jsem se začetla. Je to zvláštní, že tento blog byl tak dlouho neaktivní... a je zvláštní si pročíst ty starý články. Já nevímproč, ale prostě... ani mi nepřipadá, že jsem to psala já - například hafo článků z dubna 2007. Za ten rok, jak jsem rapidně změnila pohled na svět, názory... musela jsem se při čteních těch starých článků smát, ale bohužel jsem kolikrát i zavírala oči a styděla se za ty své výplody... ano, spousta článků putovala do koše. Prostě jsem se nějak nemohla smířit s tím, že jsem opravdu taková byla. Neřekla bych, že jsem za ten rok, od toho dubna nějak dospěla, to ani ne, ale změnila jsem se... a to jak povahově, tak i vzhledově :P. Né, že bych teď byla nějaká úžasná, ale když vidim ty starý fotky... jaj :D. Je to divný, jak jsem jiná, mění se i lidi okolo, zdá se mi... bohužel i jedna z mých kamarádek - v nějakých chvílích jsme si tak blízké, ale bohužel se někdy od sebe pěkně vzdalujem. Ale stejně - přeze vše, jsem hrozně ráda, že jí mám, stejně jako všechny ostatní... ale to je zase trochu jiné téma, že :). Tak se mějte fajn a radši se nikdy jako já nepouštějte do čteních starších článků (i když myslím si, že všichni zde přitomní se nemají narozdíl ode mě za co stydět)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamy Dreamy | E-mail | Web | 22. dubna 2008 v 22:45 | Reagovat

I k blogovému životu patří začtené se do starých článků. Abychom tomu předešli, mnohdy zakládáme blogy nové anové, při vstupu do etapy, o níž si myslíme, že bude nějak pokroková :) a nakonec se těm plánům stejně musíme jen zasmát...

z toho si nic nedělej, každý z nás se postupem času mění. Třeba já jsem v loňském roce hladala uprostřed depresivních blogových řádků samu sebe. A nakonec to byl právě blog a především ti virtuální přátelé, kteří mi pomohli se ode dna odrazit. :)

2 Bylinka Bylinka | Web | 24. dubna 2008 v 17:36 | Reagovat

Už jsem si Tě přepsala na Eliwerku :) Taky jsem se nedávno začetla do prázdninových článků nebo do článků na mém starém prvním blogu... nepoznávám se. Jsem teď veselejší a beru život s větším nadhledem... články jsem ale nesmazala, naopak, schválně jsem je nechala, tak kde jsou, protože není na škodu se k nim vracet, to si pak víc člověk váží toho, co má... :)

Vítám tě pro mě v nové éře Sapínie - Eliwerce, tak Tě ještě neznám, a jsem ráda, že poznám... :) Máš to tu moc pěkné.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama